Jodłowe

domy

Galeria

foto główne wpisu dom duży
Duży dom o pow. około 160 m2 składa się z 2 oddzielnych mieszkań zlokalizowanych na piętrze; każde 2-pokojowe, z 5 miejscami do spania oraz z łazienką (prysznic, WC, bidet, krystaliczna górska woda gratis). Na dole bardzo duży salon oraz w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, czajnik elektryczny). Duży, zadaszony taras widokowy pozwoli miło spędzić czas nawet w deszczowe dni. Dom przeznaczony jest dla 10 osób (maksymalnie 12 osób).

foto główne wpisu dom mały
Mały dom o pow. około 120 m2 posiada 4 sypialnie na piętrze - każda z 2 łóżkami. Na dole znajduje się duży salon, w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, lodówka, mikrofalówka, płyta ceramiczna, czajnik elektryczny) oraz łazienka (prysznic, WC, bidet, krystaliczna górska woda gratis). Zadaszony duży taras zapewni chwile relaksu z pięknymi widokami. Dom przeznaczony jest dla 8 osób (maksymalnie 10 osób).

foto główne wpisu otoczenie
Okolica Jodłowych Domów słynie z pięknego krajobrazu. Wyniosłe szczyty sąsiadują z malowniczymi dolinkami, poprzecinanymi potokami. W tych zagłębieniach terenu ulokowały się urocze miejscowości. Najpopularniejsze z nich to: Zawoja, w pobliżu której wznosi się Babia Góra, Korbielów z Pilskiem i Jeleśnia z zabytkową Starą Karczmą na Rynku, a także Sucha Beskidzka z karczmą Rzym. Pobliskie stoki w sezonie zimowym stają się prawdziwym rajem dla amatorów białego szaleństwa. Liczne wyciągi i trasy zjazdowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających narciarzy.